مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات دستکش لاتکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | راهنمای خرید عمده

آنچه در این مقاله می خوانید

قیمت فروش دستکش جراحی مالزیواردات دستکش جراحی راهنمای خرید دستکش جراحی به صورت عمدهمراکز فروش دستکش جراحی مالزیرنگ های متفاوت دستکش جراحی

دستکش های یکبار مصرف، کارایی های زیادی دارند. از آنان می توان در بیمارستان ها، رستوران ها، مغازه ها، فست فود، آبمیوه فروشی و غیره استفاده کرد. 

کارایی بالای این نوع از دستکش سبب شده تا برخی از شرکت ها به فکر تولید آن بیفتند و از سویی بعضی از بازرگانان نیز آن را وارد نمایند. این بازرگانان از کشورهای گوناگونی دستکش یکبار مصرف جراحی را وارد بازار می کنند که یکی از آنان مالزی می باشد. 

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی در بازار متفاوت است و راهنمای خرید عمده آن این می باشد که به مراکز فروش کلی این نوع از دستکش ها مراجعه نمایید. 

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی | راهنمای خرید عمده

قیمت فروش دستکش جراحی مالزی

قیمت فروش دستکش جراحی مالزیقیمت فروش دستکش جراحی مالزی، به عوامل گوناگونی مانند: اندازه، حجم بسته بندی، طرح، کیفیت و برند تولید کننده آن دارد. 

اگر به بازار خرید و فروش انواع تجهیزات پزشکی مراجعه نمایید، مشاهده خواهید کرد که در چه رنج قیمت هایی این مدل از دستکش ها عرضه می شود. از بازار می توان قیمت دستکش وینیل، قیمت دستکش پلاستیکی و قیمت دستکش لاتکس حریر را به دست آورد. 

اما نرخ دستکش جراحی مالزی 30000 تومان، 28000 تومان و غیره عنوان می شود.  با رفتن به داروخانه ها از قیمت دستکش نیتریل این کشور هم  می توان مطلع شد. 

واردات دستکش جراحی

واردات دستکش جراحی واردات دستکش جراحی، بیشتر از سوی شرکت های بازرگانی انجام می شود. این شرکت ها اغلب از کشورهای جنوب شرق آسیا به ویژه مالزی، دستکش های جراحی را وارد می کنند که از جنس های متفاوتی تشکیل شده اند؛ مانند: نیتریل، وینیل و لاتکس. 

قیمت دستکش جراحی خارجی در بازار را هم تجار تعیین می کنند. آنان می کوشند تا با در نظر گرفتن حساس بودن عمل جراحی، با کیفیت ترین نوع دستکش را که استریل شده می باشد، وارد بازار داخلی کنند. 

شرکت های وارد کننده توسط نمایندگی ها و وبسایت های رسمی شان، دستکش حراحی وارداتی را عرضه می دارند. 

راهنمای خرید دستکش جراحی به صورت عمده

راهنمای خرید دستکش جراحی به صورت عمدهبرای خرید دستکش جراحی به صورت عمده می توانید به این مراجع سر بزنید: 

 1. کارخانه های تولیدی 
 2. شرکت های بازرگانی وارد کننده 
 3. نمایندگی این شرکت ها 
 4. بازارهای خرید و فروش 
 5. فروشگاه های آنلاین 

این ها بهترین گزینه ها برای خرید دستکش جراحی به صورت عمده می باشند. از آنان می توانید قیمت لاتکس در ایران و همچنین قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت که یک برند خارجی می باشد را به دست آورید. 

خریداران عمده که عموماً داروخانه ها و مراکز درمانی می باشند، به آسانی می توانند مرغوب ترین دستکش جراحی را از این مراکز تهیه کنند. 

مراکز فروش دستکش جراحی مالزی

مراکز فروش دستکش جراحی مالزیمراکز فروش دستکش جراحی مالزی در هر شهری می تواند وجود داشته باشد. هر جا شما بازاری می بینید که در آن کالا و تجهیزات پزشکی عرضه می شود، می توانید مطمئن باشید که این نوع از دستکش هم عرضه می گردد. 

از داروخانه های سطح شهر نیز می توان دستکش جراحی مالزی را خریداری کرد. در این داروخانه ها که به نوعی مرکز فروش به شمار می روند، انواع این مدل دستکش عرضه می شود که دارای کیفیت ها و قیمت های متفاوتی است. 

از طرفی، خرید اینترنتی دستکش جراحی مالزی نیز از سایت های متفاوتی امکان پذیر است. 

رنگ های متفاوت دستکش جراحی

رنگ های متفاوت دستکش جراحیدستکش جراحی را شرکت های گوناگون تولید کننده، برای این که از آن حالت یک نواختی و سادگی بیرون آورند، برایش رنگ های متفاوتی داده اند. اگر دقت کرده باشید، تیم های جراحی هر کدام شان رنگ های متنوعی از دستکش ها را به دست می کنند. 

خرید و پوشیدن دستکش ها در رنگ های متفاوت، بستگی به سلیقه فردی دارد که از آن استفاده می نماید. 

از جمله رنگ های دستکش جراحی موجود در بازار می توان به این ها اشاره کرد: 

 • دستکش جراحی سیاه 
 • دستکش جراحی سفید 
 • دستکش جراحی آبی 
 • دستکش جراحی بفنش 
 • دستکش جراحی سبز 
 • و … 
مشاور فروش

مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات دستکش لاتکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: email@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید